Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Spa en ontspanning Schoonheidsbehandeling Waxen |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Pôrto das Galinhas te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna Pôrto das Galinhas, gelegen op 10-minuten rijafstand van het strand Cupe en op 4 km afstand van de Haven van de Kippen. Dit 30 m² grote appartement heeft een sauna, ligt in de buurt van Porto de Galinhas en is ideaal voor 4 gasten.
Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van Pôrto das Galinhas. Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna is op op 2 km van Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas gelegen.
Dit appartement biedt 1 badkamer. Verder beschikt de badkamer over een haardroger en handdoeken.
Gasten die in deze accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. Dit appartement biedt de ultieme ontspanningservaring met waxen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Porto De Galinhas Center1,6 km
- Brisa Pub1,6 km
- Way Go Tours1,6 km
- Por do Sol1,5 km
- Lua Morena Forro1,5 km
- Outeiro church and panoramic view1,6 km
- Beach Supermercado1,5 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes50 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Sauna
- Waxen
- Schoonheidsbehandeling
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna.
Gasten van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het strand Cupe, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Natuurlijke Baden van Porto de Galinhas (2 km) en de Haven van de Kippen (4,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna te boeken?
De prijs van het boeken van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna is $50. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna?
Ter plaatse kunnen gasten van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Wat is precies de grootte van Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna?
Vdp05 - Flat: Piscina Privativa E Praia A 100M, Sauna bestaat uit 30 vierkante meter.